ضرورت افزایش سواد رسانه‌ای مردم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی، فضای مجازی را یکی از آسیب‌های اجتماعی نوپدید دانست و افزود: فضای مجازی هم تهدید است و هم فرصت که لازم است برای کاهش آسیب‌های ناشی از آن، سواد رسانه‌ای مردم افزایش یابد.
روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی به نقل از خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، علیار راستگو در مراسم رونمایی از سند شهرستانی کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی در هشترود،از تدوین سند شهرستانی مدیریت آسیب‌های اجتماعی در هشترود قدردانی کرد و گفت: دستگاه‌های اجرایی باید پیگیر تحقق اهداف این سند بوده و وظایف خود را درقبال آن انجام دهند.
رئیس ستاد انتخابات استان در بخش دیگری از سخنان خود به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال جاری اشاره کرد و گفت: یک نماینده اصلح باید امیدواری مردم را به آینده کشور افزایش دهد.
وی اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی، محل آزمایش و تجربه‌اندوزی نیست و وظیفه یک نماینده این است که با نگاه ملی و نه قومی و قبیله‌ای به امر قانون‌گذاری و نظارت بپردازد.
راستگو، برگزاری انتخاباتی سالم، امن و باشکوه را هدف اصلی ستاد انتخابات دانست و گفت: هیچ یک از دستگاه های دولتی، حتی حق اظهارنظر در مورد داوطلبان و جریان‌های سیاسی را ندارند و با توجه به جرم انگاری این موضوع در قانون جدید انتخابات با آنان برخورد می شود.
وی با بیان اینکه امنیت امروز جامعه، مدیون مجاهدت های شهدای اسلام وانقلاب است، گفت: خدمت رسانی صادقانه به مردم، بهترین پاسخ به خون‌های پاک شهداست.
راستگو همچنین یاد و خاطره سردار شهید قاسم سلیمانی را گرامی داشت و گفت: پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی و حضور باشکوه مردم در محکومیت ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی، حاکی از این است که استکبار جهانی نمی‌تواند بااین اعمال وحشیانه مردم ایران را ناامید کند.
منبع:برنا
انتهای پیام

 

پیام بنیانگذار

مصطفی راستینه هر اجتماع انساني، فرهنگ خاصي دارد که مي‏توان آنها را از يکديگر تميز داد. بدين معني

آمار بازدید کنندگان

کاربران
3
مطالب
485
نمایش تعداد مطالب
140640